Šalčininkų r. Eišiškių muzikos mokykla

Respublikinis vaikų ir jaunimo vokalistų konkursas „Su daina ir šypsena“ 2025-11-13

Eišiškių muzikos mokykloje jaukus ir įkvepiantis respublikinis vaikų ir jaunimo vokalistų konkursas „Su daina ir šypsena“, kuris vyko Eišiškių Laisvalaikio ir Verslo centro koncertų salėje 2025 m. lapkričio 13 d.

Eišiškių Laisvalaikio ir Verslo centras prisipildė muzikos, jaudulio ir šypsenų čia įvyko respublikinis vaikų ir jaunimo vokalistų konkursas „Su daina ir šypsena“, subūręs jaunuosius talentus iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. Į konkursą susirinko 46 dalyviai, atvykę iš Varėnos, Vilniaus, Elektrėnų, Šalčininkų, Eišiškių, Kaišiadorių, Kauno, Senųjų Trakų, Švenčionėlių, Pagirių, Jašiūnų, Kalesninkų ir Baltosios Vokės. Renginys sulaukė itin plataus dėmesio ir dar kartą įrodė, kad dainuojantys vaikai bei jaunimas tikra Lietuvos kūrybos ir kultūros ateitis.

Dalyvius vertino profesionali komisija: Elena Pozlewicz, Lina Jaskevičienė, Kęstutis Jaskevičius. Komisija džiaugėsi aukštu dalyvių pasirengimo lygiu, artistiškumu ir gebėjimu perteikti emociją. Pasak komisijos narių, šių metų konkursas išsiskyrė ypatingai šilta nuotaika ir brandžiais pasirodymais. Jaunieji atlikėjai pasirodė skirtingose amžiaus kategorijose, atliko įvairių žanrų kūrinius nuo lyriškų lietuviškų dainų iki ritmiškų šiuolaikinių kompozicijų. Scenoje skambėjo ne tik muzika, bet ir dalyvių kūrybiškumas, atkaklumas bei noras tobulėti.

Šiame konkurse puikiai pasirodė ir Eišiškių muzikos mokyklos solistai Augustas Krasimov ir Gintarė Jurčiukonytė, kurie pelnė 1 vietą savo kategorijose. Jaunuosius talentus konkursui paruošė mokytoja metodininkė Elvyra Savickaja, kurios profesionalus ir nuoširdus darbas atsispindėjo mokinių pasiekimuose.

Renginys praeivių širdis šildė ir savo bendruomeniškumu vaikai palaikė vieni kitus, džiaugėsi naujomis pažintimis, o pedagogai didžiavosi savo mokinių drąsa ir įdirbiu. Konkursas tapo puikia erdve dalintis muzika, patirtimi ir džiaugsmu.

Koncerto pabaigoje žiūrovus maloniai nustebino svečių pasirodymas scenoje pasirodė Šalčininkų rajono sutrikusio intelekto žmonių dienos užimtumo centro kolektyvasSaulės spindulys“. Jų nuoširdūs ir šviesūs muzikiniai numeriai sukūrė ypatingą atmosferą, primindamas, kad muzika yra visiems, o jos galia vienyti ir įkvėpti.

„Su daina ir šypsenadar kartą įrodė, kad muzika suvienija, pakylėja ir leidžia atsiskleisti kiekvienam talentui. Tą dieną Eišiškėse skambėjo ne tik dainos skambėjo jaunų širdžių džiaugsmas ir bendrystė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Priėmimas į mokyklą
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas