Mokslo ir žinių diena 2019-2020 m. m.

2019 m. rugsėjo 2 d. Eišiškių muzikos mokykloje įvyko Mokslo ir žinių diena kuri prasidėjo šventiškai. Visi mokyklos mokiniai, mokytojai, mokinių tėvai ir svečiai susirinko mokyklos kieme. Šventės pradžioje nuskambėjo „Tautiška giesmė“.

            Po tautiškos giesmės, savo pasveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė Anželika Siliukienė.

Pirmokėliams palinkėjo naujų potyrių, kūrybiškų akimirkų, pilnų muzikos spalvų. Mokiniams ir jų tėveliams linkėjo stiprybės ir kantrybės, kūrybiškumo ir noro pasiekti norimus rezultatus.  

            Mūsų mokyklos svečias, Eišiškių seniūno pavaduotojas – Valdemar Sliževski pasveikino pirmokus, jau esamus mokinius ir mokytojus su nauja mokslo metų pradžia. Patiems mažiausiems palinkėjo sėkmės ir naujų įspūdžių, kad pamiltų muziką ir ją brangintų.

            Po gražių sveikinimo žodžių visi buvo pakviesti į šventinį koncertą mokyklos salėje. Mokinių pasirodymas buvo puikus. Mokyklos mokiniai, mokytojai, tėvai ir svečiai buvo labai patenkinti mokinių pasirodymu.

            Nauji mokslo metai – tai nauja pradžia, nauji pasiekimai ir lūkesčiai, kurių pasieksime jeigu labai norėsime. Tegu šie mokslo metai prasideda sėkmingai.

 

 

Kontaktai

Šalčininkų r. Eišiškių Muzikos Mokykla

Jono Pauliaus II g. 28A, Eišiškės, Šalčininkų r.


Telefonas: 8 380 56220

El.p.: eisiskiu.muzikos.mokykla@gmail.com


Įm. kodas: 191417385

Rašykite mums