INFORMACIJA

Informacija darbuotojui jeigu Jums yra patvirtinta COVID-19 liga

 

INFORMACIJA MOKYKLOS BENDRUOMENEI 

 

            Siekiant apsaugoti Šalčininkų r. Eišiškių muzikos mokyklos bendruomenę ir užkirsti kelią galimam COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) plitimui, mokykla ragina savo darbuotojus ir mokinius bei jų tėvus (globėjus) būti pilietiškais ir socialiai atsakingais, laikytis visų nurodymų, kuriuos skelbia Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos, ir sekti informaciją apie virusą bei jo prevenciją.

         Vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo  2020 m. birželio 16 d. sprendimu Nr. V-1475 „Dėl neformaliojo vaikų švietimo organizavimo būtinų sąlygų“,  prašome laikytis asmeninių prevencijos priemonių: 

 • Įėjus į Mokyklos patalpas naudotis rankų dezinfekavimo priemonėmis.
 • Nesant galimybei išlaikyti 2 m. atstumo, Mokykloje dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones).
 • Mokykloje bendruomenės nariams yra galimybė matuoti(s) kūno temperatūrą bekontakčiu termometru (kreiptis į administraciją).
 • Mokykloje ribojamas mokinius atlydinčių, pasitinkančių tėvų (globėjų, rūpintojų) patekimas į pastato vidų.
 • Tėvai (globėjai, rūpintojai) į patalpas gali patekti tik išskirtiniais atvejais, iš anksto suderinę savo atėjimo laiką bei dėvėti kaukę.
 • Primename tėveliams, kad išleidžiant vaiką į mokyklą, įvertintų jo sveikatos būklę.
 • Draudžiama į Mokyklą atvykti asmenims, kuriems privaloma izoliacija bei kartu su jais gyvenantiems asmenims, izoliacijos laikotarpiu, turintiems karščiavimą (37,3 °C ir daugiau) ar ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų, kitų užkrečiamųjų ligų požymių (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.).
 • Mokinys, kuriam ugdymo proceso metu pasireiškia karščiavimas (37,3 °C ir daugiau) ar ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų, kitų užkrečiamųjų ligų požymiai (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), nedelsiant bus izoliuojamas, apie tai informuojami jo tėvai (globėjai, rūpintojai).
 • Darbuotojui, kuriam darbo metu pasireiškia karščiavimas (37,3 °C ir daugiau) ar ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų, kitų užkrečiamųjų ligų požymiai (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), būtina nedelsiant apleisti Mokyklos patalpas ir kreiptis konsultacijai Karštąja koronaviruso linija tel. 1808 arba susisiekti su savo šeimos gydytoju.
 • Mokyklos bendruomenės nariai (mokytojai, darbuotojai, mokiniai ar jo tėvai (globėjai, rūpintojai) privalo nedelsiant informuoti administraciją apie darbuotojo, mokinio ar jo tėvų (globėjų, rūpintojų) nustatytą COVID-19 ligą. 
 • Atsižvelgiant į sveikatos būklę, bendruomenės nariai, kuriems taikoma izoliacija, ugdymo procese dalyvauja nuotoliniu būdu.
 • Mokyklos ugdymo klasės bus vėdinamos kiekvienos pertraukos metu, dažnai liečiami paviršiai (instrumentai, durų rankenos, stalų paviršiai, kėdžių atramos, elektros jungikliai ir kt.) bus valomi skirtu valikliu.
 • Per mokslo metus bus nuolat stebima epidemiologinė situacija, kuria remiantis bus koreguojamas ugdymas Šalčininkų r. Eišiškių muzikos mokykloje.

Kontaktai

Šalčininkų r. Eišiškių Muzikos Mokykla

Jono Pauliaus II g. 28A, Eišiškės, Šalčininkų r.


Telefonas: 8 380 56220

El.p.: eisiskiu.muzikos.mokykla@gmail.com


Įm. kodas: 191417385

Rašykite mums