Festivalis „Integracje muzyczne“

2019 m. birželio 12 – 16 dienomis, Eišiškių muzikos mokyklos mokiniai dalyvavo VI Tarptautiniame muzikos mokyklų festivalyje „Integracje muzyczne“ – Chelmža 2019, kurį organizavo draugijos „ Wspólnota Polska“ Torunės skyrius bei Chelmžos I laipsnio muzikos mokykla. Festivalio tikslai – organizuoti  įvairaus muzikinio ugdymo lygmens susitikimą, kelti instrumentalistų ir vokalistų švietimo lygį, dalintis patirtimi ir skatinti talentingus jaunus muzikantus.

Festivalis vyko dvi dienas, skambėjo įvairių žinomų kompozitorių kūriniai, mokiniai rodė savo talentus grodami įvairiais muzikos instrumentais: fortepijonu, smuiku, akordeonu, violončele, fleita, klarnetu, gitara, saksofonu. Klausytojai buvo sužavėti aukštu dalyvių pasirodymų lygiu.

Nuoširdžiai džiaugiamės ir sveikiname šio festivalio mokines, tapusiomis laureatėmis:  Emilia Grinevič ir Erika Monkevič (fortepijonas – parengė Lilija Ščevil),  Sylvija Doda ir Adriana Malinovska (akordeonas – parengė Kristina Liachovič), duetas – Eliza Snigiriovaitė ir Patricija Miliun (fortepijonas, akordeonas – parengė Lilija Ščevil, Edvard Volkovskij).

Džiugu, kad mūsų mokiniai tokiu būdu turi galimybę plėsti savo akiratį, koncertuoti ir garsinti mokyklą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

Labai malonų įspūdį paliko nuoširdus, atviras ir profesionalus kolektyvas, kuris dalinosi savo kasdieninės veiklos iššūkiais ir rezultatais.

Dėkojame visiems organizatoriams, prisidėjusiems prie festivalio organizavimo, ypač Chelmžos I laipsnio muzikos mokyklos direktoriui Piotrui Janiševskiui.

Kontaktai

Šalčininkų r. Eišiškių Muzikos Mokykla

Jono Pauliaus II g. 28A, Eišiškės, Šalčininkų r.


Telefonas: 8 380 56220

El.p.: eisiskiu.muzikos.mokykla@gmail.com


Įm. kodas: 191417385

Rašykite mums