2019 M. ATVIRŲ DURŲ DIENA

Šalčininkų r. Eišiškių muzikos mokykla gegužės 27 dieną surengė atvirų durų dieną. Pirma dalis vyko Eišiškių S.Rapolionio gimnazijos mokiniams jų salėje, o antra – pačioje muzikos mokykloje Eišiškių gimnazijai. Per atvirų durų dieną mokytojų ir mokinių surengtame koncerte apsilankė labai daug mokinių ne tik iš mokyklų, bet ir iš darželio. Svečiuose sulaukėme lopšelio-darželio „Žiburėlis“ priešmokyklinukus.

Visiems atvykusiems buvo sudarytos puikios galimybės savo akimis pamatyti ir geriau susipažinti su mokykla: ko ir kaip čia galima mokytis, kokiais instrumentais groti.                                                                                                                            

S.Rapolionio gimnazijos salėje  mokytoja Laurita Rozmyslovičienė papasakojo apie muzikos mokyklos vykdomas mokymo programas, mokymosi sąlygas, priėmimo tvarką į muzikos mokyklą bei supažindino su 2019-2020 mokslo metų bendrojo priėmimo terminais, o muzikos mokykloje pristatė akordeono specialybės mokytoja Kristina Liachovič.                 

Gegužės 30 d. muzikos mokyklos mokiniai kartu su mokytojais vyko į Kalesninkų L.Narbuto gimnaziją. Gimnazistams labai patiko mūsų mokinių surengtas koncertas.                                                                                                                          

Atvirų durų dienos tikrai suteikia jauniems žmonėms daug informacijos apie mokymą ir jiems telieka teisingai ir atsakingai pasirinkti mokymo programą, kuri leistų vėliau save realizuoti.

 

 

 

 

Kontaktai

Šalčininkų r. Eišiškių Muzikos Mokykla

Jono Pauliaus II g. 28A, Eišiškės, Šalčininkų r.


Telefonas: 8 380 56220

El.p.: eisiskiu.muzikos.mokykla@gmail.com


Įm. kodas: 191417385

Rašykite mums