2018-2019 MOKSLO METŲ BAIGIMO ŠVENTĖ

„Aidi  jis kas metai. Neišvengiamai ateina, kaip pavasaris, žolė, triukšmas paukščių lizduose. Ateina kas metai, bet vis kitiems. Būna vienintelis, į nieką nepanašus“.

Gegužės 30 d. vyko mokslo metų baigimo šventė. Jau nuo ankstyvo ryto šurmuliavo  koridoriai, vyko paskutinis pasiruošimas prieš vasaros atostogas . Oras nudžiugino ir  nuotaika buvo šventiškai nuostabi.

Šventę pradėjo mokyklos direktorė Anželika Siliukienė. Ji pristatė mokslo metų veiklos ataskaitą. Direktorė mokyklos mokiniams įteikė padėkos raštus už puikų mokymąsi, aktyvią veiklą mokyklos gyvenime ir už aktyvų dalyvavimą konkursuose, festivaliuose bei mokyklos vardo garsinimą. Padėkojo mokyklos mokinių tėvams už jų rūpestį, palaikymą ir bendradarbiavimą su mokykla ir vaikais. Taip pat apdovanojo mokytojus – Kristiną Liachovič, Liliją Ščevil, Romualdą Pridotkienę ir Elvyrą Savickąją už nuoširdų ir profesionalų darbą, ugdant jaunuosius atlikėjus ir už aktyvų dalyvavimą konkursuose. 

Mokslo metų baigimo šventę užbaigė mūsų mokyklos mokinių koncertas.

2018-2019 m. m. baigėsi, bet jie buvo kupini laimės, džiaugsmo, naujų pasiekimų ir rezultatų. Lauksime sugrįžtant naujais mokslo metais pailsėjusius, su šypsenomis veiduose, norinčius įgauti naujų mokslo žinių.

 

Kontaktai

Šalčininkų r. Eišiškių Muzikos Mokykla

Jono Pauliaus II g. 28A, Eišiškės, Šalčininkų r.


Telefonas: 8 380 56220

El.p.: eisiskiu.muzikos.mokykla@gmail.com


Įm. kodas: 191417385

Rašykite mums